весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 3 березня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/3/3/kirovogradcjam_slid_gotuvatis_do.htm
Кіровоградцям слід готуватись до збільшення тарифу за воду. Саме таку думку висловила у вівторок, 2 березня, на прес-конференції у Кіровоградській міській раді Валентина Єременко, директор комунального підприємства «Кіровоградське водопровідно – каналізаційне господарство Кіровоградської міської ради».

Як «весь Кіровоград» повідомляв раніше, 15 січня цього року на сесії обласної ради більшістю депутатів було ухвалено рішення про підвищення ціни на закупівлю води у водогону «Дніпро Кіровоград». Під час цієї сесії мер Кіровограда Володимир Пузаков , особисто звертався до депутатів облради з проханням не приймати такого рішення, яке може призвести до почасової подачі води в місті, або до підняття тарифу для населення. Якщо раніше Кіровоград, Олександрія, Знам'янка, Світловодськ закуповували воду за ціною 1,23 гривні за кубічний метр то з січня місяця ціна вже складає 1,69 грн.

Тож пані Єременко наголосила на тому, що міськраді прийдеться розглянути питання про підвищення тарифу на воду для мешканців міста і різниця з існуючим тарифом має складати 1,09 грн.

У разі схвалення міськрадою проведених розрахунків, кубометр води для населення Кіровограда коштуватиме 3,86 грн. замість сьогоднішніх 3,09 грн. Вартість водовідведення збільшитися з 2,29 грн. до 2,61 грн. Тобто вода для населення буде коштувати 6,47 грн. замість 5,38 грн.

На сьогоднішній день КП «КВКГ» заборгувало «Днупру-Кіровоград» 350 тисяч гривень. Також росте борг підприємства за електроенергію та несвоєчасну сплату податків, що призводить по збільшення податкових штрафів.

За словами, присутньої на конференції, Галини Бахматової , заступника директора КП «КВКГ» без урахування січня місяця населення Кіровограда винно підприємству три мільйони гривень. «Ми постійно проводимо роботу з боржниками, декого приходиться навіть відключати від водопостачання. Наприклад, у теплу пору року в приватному секторі нами було відключено 10 абонентів. І люди не розуміють, що для того щоб їх знову підключили до мережі мало буде погасити борги слід ще заплатити 300 гривень за підключення» - розповіла Галина Бахматова.

З моменту коли підприємство було повернуто до комунальної власності міста 1468 абонентів взагалі жодної копійки не сплатили за надані підприємством послуги.