весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 3 березня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/3/3/desjat_shkoljariv_otrimali_nagorodi.htm
Десять школярів отримали нагороди за те, що у них найкращі татусі! Вчора у приміщенні Кіровоградського пресс-клубу реформ відбулося нагородження переможців обласного конкурсу «МІЙ ТАТО – САМИЙ КРАЩИЙ!»

Конкурс до Дня Захисника Вітчизни провели на Кіровоградщині Християнсько-демократична партія України, Блок Леоніда Черновецького та магазин «Канцтовари». Завданням для школярів було написати твір чи намалювати малюнок на тему «МІЙ ТАТО – САМИЙ КРАЩИЙ!».

Як розповів голова ХДПУ Геннадій Заболотний, на конкурс надійшло більше шести десятків творів, і всі учасники акції отримали грамоти про участь, а переможці – сертифікати на 100 грн. За словами директора мережі магазинів «Канцтовари» Максима Протченка, дітлахи можуть прийти за адресами вул. Попова, 20, корпус 1 та вул. Шевченка, 26, та поміняти сертифікати на товари.

Переможцями стали: Аліна Антонова, учениця сьомого класу школи №6, Олег Третяк та Олег Савченко, учні новоукраїнської школи №8, Кирило Чоботарьов, учень гімназії №9, Сергій Устянський, Христина, Анастасія і Володимир Степаненко зі школи №12, Альона Мокієвець з сьомого класу школи №17, п'ятикласник Дмитро Нікітенко з ліцею №25, першокласниця Катерина Королевич та Павло Бобров із четвертого класу школи №35. Вітаємо!

"весь Кіровоград"