весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 29 березня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/3/29/ukrtelekom_provodit_restailing.htm
Укртелеком проводить рестайлінг корпоративного бренду! З вересня минулого року розпочався рестайлінг бренду «Укртелеком», першим кроком якого є представлення нового фірмового знаку. Про це сайту «весь Кіровоград» розповів виконуючий обов'язки директора Кіровоградської філії ВАТ «Укртелеком» Олег Ткаченко

За його словами, історичний лідер на ринку стаціонарної телефонії, протягом довгих років «Укртелеком» є синонімом надійності та стабільності, відомий кожному українцю з дитинства та присутній у кожній оселі.

Стрімкий розвиток телекомунікаційних технологій, які дозволяють надавати клієнтам послуги швидкісного Інтернету, мобільного зв'язку, передачі голосу та відео по IP, звичайно ж, змінили акценти і у роботі Укртелеком. Відповідно до потреб часу, компанія здійснила фундаментальні зміни у розвитку власної інфраструктури, вивела на ринок нові сучасні пропозиції, які здатні задовольнити потреби усіх категорій споживачів телекомунікаційних послуг.

«Презентуючи новий візуальний стиль Укртелекому, компанія хоче довести – надійний та перевірений часом Укртелеком є ще й сучасним, інноваційним та орієнтованим саме на споживача» - розповідає Олег Ткаченко, і додає, що оновлення фірмового знаку – це представлення «Укртелекому» як єдиної в країні компанії, що надає весь спектр сучасних телекомунікаційних послуг, а також втілення всіх нових ІР-послуг компанії – Інтернет, телебачення, мобільний зв'язку та телефонії.

Повністю статтю читайте тут!