весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 29 березня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/3/29/ugoda_pro_socialne_partnerstvo.htm
Угода про соціальне партнерство зі СхідГЗК: стан виконання, перспективи! Сьогодні, у понеділок 29 березня об 11.00 у приміщенні Кіровоградського прес-клубу реформ (вул. Островського, 2, корпус 2, офіс 8) відбудеться прес-конференція на вказану вище тему. Участь беруть керівники Ленінської райради – зокрема, голова Петро Романюк.

У 2008 році між Ленінською районною у місті Кіровограді радою та Державним підприємством «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» було підписано Угоду про соціальне партнерство, згідно з якою ДП СхідГЗК взяло обов'язок щорічно здійснювати за власні кошти комплекс заходів спрямованих на покращення екологічного стану навколишнього середовища.

Мінімізацію впливу гірничо-видобувних робіт тощо. Крім цього, підприємство зобов'язалося надавати благодійну допомогу Ленінському району м. Кіровограда у розмірі 330 тис. грн. щорічно для вирішення цих та інших проблем. Кошти, отримані від ДП «СхідГЗК» спрямовуються на реалізацію щорічно затверджуваних Ленінською районною у місті радою Програми екологічного оздоровлення та Програми розвитку життєвого середовища території Ленінського району.

Станом на березень 2010 року, Угода про соціальне партнерство між Ленінською районною у місті Кіровограді радою та Державним підприємством Східний гірничо-збагачувальний комбінат виконується у повному обсязі. У 2008 році на вирішення екологічних та комунальних проблем мешканців району направлено 150 тис, грн., а у 2009 році - 510 тис, грн.

Так, у рамках Програм екологічного оздоровлення території Ленінського району міста Кіровограда на 2008 та 2009 роки було проведено комплекс робіт щодо дезактивації аномалій гамма-випромінювання, потужність яких місцями складала до 1500 мікрорентген на годину, вимірювання концентрації радіоактивного газу радону у окремих навчальних закладах Ленінського району.

У рамках Програм розвитку життєвого середовища Ленінського району міста Кіровограда на 2008 та 2009 роки було проведено комплекс робіт щодо ремонту дорожнього полотна шести вулиць приватного сектора, відновлення мереж зовнішнього освітлення на території району, листковий ремонт водопроводу на Завадівці. Крім цього, у 2009 році у бюджет Ленінського району було залучено кошти ДП «СхідГЗК», передбачені згідно Угоди про співпрацю між Кіровоградською обласною радою, Кіровоградською ОДА та ДП «СхідГЗК», у розмірі 220 тис. грн., які було спрямовано на відновлення мереж зовнішнього освітлення на території Ленінського району.

весь Кіровоград