весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 29 березня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/3/29/u_znamjanci_zatrimano_zhinku_jaka.htm
У Знам'янці затримано жінку, яка обманом відбирала гроші у людей. Головною «зброєю» жінки була ввічливість, толерантність, вміння легко вести розмову і – найголовніше – переконувати майбутніх потерпілих у тому, що вона впливова особа і чуже майно її зовсім не цікавить, а є лише щире та непереборне бажання безкорисливо допомогти, - повідомляє ВЗГ УМВС України
в Кіровоградській області .

Підозрювана представлялася соціальним працівником або співробітником правоохоронних органів та пропонувала потерпілим свої послуги з працевлаштування, оформлення документів, вирішення інших юридичних питань.

За все це жінка просила та отримувала кошти, які, з її пояснень потерпілим, дорівнювали їх офіційній собівартості, і обраховувалися у сумах від 10 гривень і до 5 тисяч. Іноді гроші вона отримувала у вигляді позики. В кожному окремому випадку розмір оплати «послуг» визначався в залежності від соціального статусу особи.

У ошуканих громадян довго не виникало навіть підозр у чесності намірів «помічниці», адже деяких із них вона запрошувала до себе додому, була завжди уважною та гостинною.

Внаслідок такої «допомоги», потерпілі добровільно віддавали свої гроші, а «добродійка» навіть і не намагалася втікати, лише обіцяла суворо покарати усіх, хто захоче її скривдити.

Коли довірливим громадянам ставало зрозумілим, що питання так і залишаться невирішеними, жінка суворо вказувала на те, що з її начебто високим статусом, у неї проблем із законом бути не може...
А тим часом частина ошуканих, не зважаючи на погрози, таки наважилась звернутися із заявами до міліції.

Під час отримання грошей за чергову уявну оборудку жінку «на гарячому» затримали працівники Знам'янського міського відділу міліції.

За даним фактом порушено кримінальну справу, проводиться слідство. В даний час зареєстровано 12 заяв потерпілих, однак правоохоронці підозрюють, що подібних фактів значно більше.