весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 29 березня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/3/29/u_likarni_shvidkoyi_dopomogi_stane.htm
У лікарні швидкої допомоги стане на 15 ліжко-місць менше! Управління охорони здоров'я міськради скоротить 25 ліжко-місць у гінекологічних відділеннях лікарень #1, #2 та #4 міста Кіровогрда.

Про це під час засідання Кіровоградського прес-клубу реформ розповів лікар лікарні #4 (лікарня швидкої медичної допомоги) Віктор Мягкий. Як писав "весь Кіровоград" , депутат Кіровоградської міської ради і голова постійної комісії з питань охорони здоров'я у міськраді, Віктор Мягкий ініціював прес-конференцію, присвячену проблемам довкола лікарні #4.

«Це вже не перша наша зустріч із журналістами, і цього разу ми говоритимемо про незаконне звільнення спеціалістів лікарні, формальне відкриття реанімаційного відділення та скорочення ліжко-місць у гінекологічному відділенні лікарні",– розпочав свій виступ пан Мягкий.

Він розповів, що у найближчому часі планується скоритити 15 ліжко-місць у лікарні швидкої домоги та по 5 ліжок у першій і другій лікарнях. Втім, на прес-конференцію завітали і "опоненти" - начальник міського управління охорони здоров'я Любов Пивоварчук та головний лікар міської лікарні #4 Олександр Мініч. Останній наголосив, що поточна кількість ліжко-місць є нерентабельною, і поставив питання Віктору Мягкому, чому той пішов з посади заступника головного лікаря. У відповідь відомий хірург навів аргументи, що йому вистачає медицинської роботи та діяльності як депутата, щоб повністю виконувати свої професійні зобов'язання.