весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 29 березня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/3/29/sho_skazali_treneri_po_zavershenni.htm
Що сказали тренери по завершенні матчу "Зірка"-"Нива"? По завершенні матчу «Зірка» - «Нива» відбулася прес-конференція за участі наставників обох команд.

За інформацією офіційного сайту ФК "Зірка", вчора, 28 березня, відбулися матчі 20-го туру Чемпіонату України серед команд першої ліги. Так кіровоградська "Зірка" на своєму стадіоні приймала тернопільську "Ниву" і впевнено перемогла 3:1. Голи в кіровоградській команді забивали Городов (4 хв.), Драголюк (46), Давидов (74), в "Ниві" - Єжижанський (25).

ПФК "Олександрія" в гостях у безнадійного аутсайдера ФК "Харків" спромоглася лише на нічию 1:1. Гол у господарів забив Федота (14), у олександрійців - Сидоренко (79, пен).


«Суперник сьогодні старався, але в час безгрошів'я із молоддю досить складно грати в першій лізі. Ми сьогодні показали досить змістовну гру. Хлопці старалися, повністю виклалися на футбольному полі; щось в них вийшло, щось ні. В одному моменті сьогодні наші центральні захисники дали тріщину, коли дозволили супернику забити гол – не зрозуміло, що вони тоді робили. Та радує, що до матчу з «Нафтовиком» має відновитися Олег Котелюх, також мають вилікуватися Роман Жерш та Олександр Морозов, яких ми сьогодні не залучали», - сказав головний тренер кіровоградської «Зірки» Ігор Валентинович Жабченко.

«Кожна гра, яку ми граємо, є етап надолуження тих тренувань, яких ми не проводили в період підготовки до весняної частини сезону. Ми не мали тренувальних зборів, не було створено умов для підготовки команди, тож стараємось в контрольних офіційних матчах наверстати. Ті гравці, що були на заміні в першому колі, нині в «основі». Потрібно набирати очки вдома з бурштинським «Енергетиком». «Зірка» - хороша команда, демонструє чудову гру. Результат по грі», - відзначив наставник тернопільської «Ниви» Ігор Іванович Біскуп.

Після завершення матчу «Зірка» - «Нива» капітан кіровоградської команди Андрій Шибко теж поділився враженнями від звітної гри.
«Нарешті ми здобули перемогу, але все ж сьогодні ми не реалізували чимало чудових шансів забити ще декілька голів супернику. Своєю вірю порадували наших численних вболівальників. Сьогоднішня перемога, сподіваюсь, додасть нам сил, надихне на нові перемоги і нас «прорве». Щодо суперника, то в складі «Ниви» складно когось виділити; вони гралися єдиним колективом, старалися. З тих голів, що ми сьогодні забили мені найбільше сподобався гол Олега Давидова», - відзначив Андрій Шибко.