весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 29 березня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/3/29/nepovnolitni_zruinuvali_49_mogil.htm
Неповнолітні зруйнували 49 могил на Кіровоградщині. Минулого тижня жителька селища Вільшанка виявила на місцевому кладовищі пошкоджену могилу свого родича та ще кілька зруйнованих місць поховань. Про цей факт жінка терміново повідомила до Вільшанського райвідділу міліції, - повідомляє ВЗГ УМВС України в Кіровоградській області.

На місце пригоди виїхала слідчо-оперативна група. За словами начальника Вільшанського РВ УМВС України в Кіровоградській області Олексія Клименюка, у результаті проведених заходів працівники міліції встановили особи підозрюваних у скоєнні вандалізму. Ними виявилися троє неповнолітніх жителів районного центру, віком від 11 до 14 років. Як пояснили підлітки, ввечері вони пішли на кладовище, де, граючись, пошкодили хрести і таблички на могилах. Вночі заховалися на горищі будиночку, розташованого на території цвинтаря, а вранці повернулися додому.

Загалом неповнолітні зловмисники пошкодили 49 місць поховань. За даним фактом порушено кримінальну справу за ст. 297 ККУ (наруга над могилою). Проводиться слідство, по закінченню якого матеріали буде передано до суду для винесення відповідного рішення.