весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 29 березня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/3/29/mizhregionalna_ekologichna_konferencija.htm
Міжрегіональна екологічна конференція відбудеться у Кіровограді. Протягом 5 місяців , з жовтня 2009р. громадська організація «Територія успіху» проводила моніторинг доступу до інформації в регіонах України, де проводиться видобуток та збагачення урану. 8 Квітня 2010 р. в Кіровограді відбудеться міжрегіональна конференція «Доступ до екологічної інформації », присвячена обговоренню даної проблеми.

На території Кіровоградської області розташовані самі великі в Європі родовища урану. В Дніпропетровській області займаються збагаченням урану. Порушуючи вимоги міжнародного та українського законодавства, органи влади не поспішають інформувати населення цих областей про вплив на навколишнє середовище даних промислових об'єктів.

В процесі проведення моніторингу було досліджено рівень пасивного та активного доступу до екологічної інформації, рівень потреби населення в отримані цієї інформації.

На конференції «Доступ до екологічної інформації» пропонується обговорити результати проведеного дослідження.

Захід відбудеться в Кіровограді 8 квітня 2010р. (місце та час буде повідомлено додатково).

До участі у конференції запрошуються представники органів влади, громадських організації, журналісти, екологи, громадяни.

Для того щоб прийняти участь конференції потрібно заповнити форму заявки додану нижче та надіслати за адресою: teritoriy_ing@i.ua або teritoriy@i.ua до 5 квітня 2010 р. (до 17.00).

Організатори відшкодовують вартість проїзду (автобус, поїзд купейний вагон), забезпечують харчуванням, роздатковими матеріалами, при необхідності проживанням.