весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 29 березня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/3/29/maksimalna_vartist_benzinu_a95.htm
Максимальна вартість бензину А-95 не перевищить 8,10 грн, – Мінпаливенерго. У п'ятницю, 26 березня, у Міністерстві палива та енергетики України відбулася нарада з питань організації роботи експертно-аналітичної групи з опрацювання питань функціонування ринку нафти та нафтопродуктів та розвитку нафтопереробної промисловості. За підсумками засідання було прийнято рішення повернутися до затвердженого раніше економічно обґрунтованого рівня цін на пальне. Зокрема, максимальна вартість бензину марки А95 не буде перевищувати 8 гривень 10 копійок за літр. Про це ЗІК повідомили у прес-службі Міністерства палива та енергетики, - пише zik.com.ua.

Також було прийнято рішення вжити ряд заходів щодо покращення якості нафтопродуктів, які реалізуються в Україні. Конкретні пропозиції будуть розглянуті на наступному засіданні експертно-аналітичної групи.

Нагадаємо, наприкінці минулого тижня деякі нафтотрейдери одночасно підвищили роздрібні ціни на пальне понад максимальний рівень цінового коридору, встановленого експертно-аналітичною групою.