весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 29 березня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/3/29/kirovogradski_byutivci_perehodjat.htm
Кіровоградські БЮТівці переходять в опозицію! Фракції Блоку Юлії Тимошенко у місцевих радах Кіровоградської області офіційно заявлять про перехід в опозицію до Президента України Віктора Януковича та органів виконавчої влади на чергових сесіях відповідних рад.

Про це повідомив перший заступник голови Кіровоградської обласної організації партії ВО «Батьківщина» Блоку Юлії Тимошенко, голова фракції БЮТ у Кіровоградській обласній раді Віктор Окаєвич .
«На чергових сесіях місцевих рад фракції БЮТ зроблять офіційні заяви про перехід в опозицію до Президента і діючої влади», – зазначив він.

Віктор Петрович також наголосив на тому, що БЮТівці на сесіях рад підтримуватимуть усі позитивні рішення і не голосуватимуть за ті, які суперечитимуть інтересам територіальної громади. Водночас, зазначив він, перехід фракції в опозицію дозволить очистити партійні ряди, позбутися так званих перебіжчиків і ретельніше підійти до формування нових списків кандидатів у депутати від нашої політичної сили. Хоча, за словами Віктора Окаєвича, після співбесіди з депутатами обласної ради від БЮТ, є впевненість, що ніхто з них із фракції не піде.

Прес-служба Кіровоградської обласної організації партії
«ВО «Батьківщина»