весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 26 березня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/3/26/u_kirovogradi_vidbuvsja_konkurs_mis.htm
У Кіровограді відбувся конкурс "Міс освіта"! Вже 39 рік поспіль у Кіровограді проходив конкурс аналогів якому немає в Україні, - «Міс освіта», учасницями якого стали чарівні і талановиті педагоги обласного центру, - повідомляє сайт КОДТРК.

Конкурс у витоків якого стояв один із засновників української педагогіки Василь Сухомлинський, проводиться у Кіровограді ще з 1961 року. За майже сорокарічну історію конкурсу змінювалися критерії оцінки його учасниць, умови проведення заходу, незмінними ж залишалися талановитість конкурсанток і мета – допомогти молодим педагогам повірити у свої сили та піднятися на новий рівень педмайстерності.

Організатор конкурсу – міський комітет профспілки працівників освіти і науки України – дуже ретельно підійшов до відбору учасниць – представниць однієї з найблагородніших професій. На відміну від вже звичних подібних заходів, крім ефектних зовнішніх даних конкуренток велика увага приділялася внутрішньому світу педагогів, їх бажанню самовдосконалюватися, багатогранності таланту, вмінню використовувати під час роботи інтерактивні засоби навчання. А «Міс освіта - 2010» визначалася численними журі, до складу якого увійшли відомі в обласному центрі громадські, профспілкові та політичні діячі, за оцінками у трьох турах конкурсу: «Вчитель – людина публічна», «Мій найкращий урок або заняття», «світ моїх захоплень».

Без сумніву, стати володаркою почесного титулу заслуговувала кожна з конкурсанток, і лише останній тур: «Світ моїх захоплень» - визначив кращу з кращих. Отже, знайомтеся: Вікторія Циганець – чарівна вчителька англійської мови ЗОШ №16, яка у вільний від улюбленої роботи час віддає перевагу в»язанню і танцям.

І переможниця конкурсу, і кожна з його учасниць отримали цінні подарунки від організаторів заходу та заслужені щирі оплески від своїх колег. Головне ж – кожна з дівчат зробила крок до втілення своєї мрії6 стати Педагогом з великої літери, адже вчитель – це не професія, це – покликання.