весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 26 березня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/3/26/shufrich_prosit_batkiv_pojasniti.htm
Шуфрич просить батьків пояснити дітям, що крига - це небезпечно. Звернення Міністра з питань надзвичайних ситуацій Нестора Шуфрича щодо попередженням травмування та загибелі дітей на водних об'єктах

"Шановні батьки, вчителі та вихователі!
Особисто звертаюся до вас, оскільки останнім часом склалася вкрай складна ситуація з попередженням травмування та загибелі дітей на водних об'єктах. Рятувальники докладають максимум зусиль для відвернення трагедій, та, на жаль, ми не в змозі поставити наших працівників біля кожного небезпечного місця. Розуміючи відповідальність, як Міністр, і переживаючи за долю кожної дитини, як батько, звертаюся до вас з проханням бути уважнішими до дітей, не залишати їх на самоті біля водоймищ і пояснювати їм, що виходити на тонку кригу — це дуже небезпечно.

Давайте разом докладемо максимум зусиль, щоб наші діти не потрапляли в біду. Спільно з рятувальниками проведіть роз'яснювальну роботу зі школярами та вихованцями дитячих дошкільних закладів. Щодня нагадуйте їм основні вимоги правил безпеки.

Шановні дорослі, не будьте байдужими, не дозволяйте дітям виходити на кригу! Пам'ятайте, що тільки об'єднавши зусилля, ми збережемо наше майбутнє — наших дітей!"