весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 26 березня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/3/26/moloko_ta_ovochi_dorozhchayut_cherez.htm
Молоко та овочі дорожчають через відсутність місцевих товаровиробників. Заступник голови Кіровоградської облдержадміністрації Віктор Серпокрилов, а також керівники профільних структурних підрозділів облдержадміністрації та контролюючих органів взяли участь у селекторній нараді, присвяченій питанням поточної цінової ситуації на споживчому ринку, яку провів міністр економіки України Василь Цушко, - повідомлояє kr-admin.gov.ua.

Під час селекторної наради Віктор Серпокрилов доповів про цінову ситуацію на споживчому ринку області, зазначивши, що вона відповідає тенденціям, які мають місце в Україні. Рівні середніх роздрібних цін на основні продовольчі товари: хліб, ковбасу варену, цукор, олію, яйця є нижчими від середніх рівнів цін, що склалися в Україні. Проте, з початку року спостерігалося зростання цін на молочну та овочеву продукцію, що пов'язано з відсутністю місцевих товаровиробників та погодними умовами.

З метою стабілізації цінової ситуації перед Мінекономіки України поставлено проблемне питання, яке потребує вирішення на державному рівні, стосовно забезпечення хлібопекарських підприємств області борошном для хлібопечення з державного інтервенційного фонду за умови відстрочки платежу по розрахунках за придбане борошно та вдосконалення цінового регулювання на соціально значущі продовольчі товари.