весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 26 березня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/3/26/kirovogradshina_vede_peremovini_z.htm
Кіровоградщина веде перемовини з Білоруссю. Заступник голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Віктор Серпокрилов зустрівся з першим секретарем Посольства Республіки Білорусь в Україні Ольгою Філімончик, - повідомляє kr-admin.gov.ua.

У зустрічі також взяли участь керівники регіональної торгово-промислової палати та провідних підприємств області.
Віктор Серпокрилов подякував першому секретарю Посольства Республіки Білорусь в Україні за візит до Кіровоградської області. Він наголосив, що торговельно-економічні та культурні стосунки між Кіровоградщиною та Білоруссю мають давню історію, підприємства області активно співпрацюють з білоруськими замовниками, виконують підрядні будівельні роботи на території Білорусі, постачають до цієї країни механічне та електрообладнання, продукти харчування, будівельні матеріали. Спільний товарообіг сягає десяткі мільйонів доларів. У свою чергу, Білорусь експортує до нашої країни продукцію машинобудування, цукор, мінеральні добрива.


Керівники підприємств та представники бізнесу області виявили великий інтерес до перспектив подальшого співробітництва з Білоруссю. І це зрозуміло, адже на її території ведуться комплексні роботи з модернізації комунальної та дорожньої інфраструктури, житлового фонду населених пунктів. Підприємства області готові запропонувати кваліфікованих спеціалістів, виробничі потужності, поділитися власним досвідом під час реалізації масштабного проекту з будівництва атомної електростанції, яку планується звести під Могильовом.

Ольга Філімончик зазначила, що головна мета візиту білоруської делегації – налагодити прямий інформаційний обмін між сторонами з метою активізації партнерських стосунків у торговельно-економічній та культурній сферах.

Віктор Серпокрилов також висловив сподівання, що подібні зустрічі стануть доброю традицією й сприятимуть подальшій реалізації взаємовигідних проектів між Кіровоградщиною та Білоруссю.