весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 26 березня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/3/26/chi_znizjat_pidpriyemci_cini_do_velikodnja.htm
Чи знизять підприємці ціни до Великодня? Міністерство економіки вимагає від обласних управлінь Держцінінспекції посилити контроль за цінами.

Про це ідеться у повідомленні прес-служби Мінекономіки, - пише "Економічна правда".

"Знаходьте спільну мову з бізнесом, підписуйте загальні меморандуми, але санкції - це крайні заходи. Ми не маємо права йти на бізнес з шашкою наголо. Але громадянин повинен приходити в магазин і відчувати власним гаманцем, що влада працює", - цитується в повідомленні заява очільника міністерства Василя Цушка, зроблена у ході селекторної наради з представниками Держцінінспекції.

Голова Мінекономіки вважає, що зростання споживчих цін на деякі види продуктів харчування зумовлене спекулятивною складовою і удвічі перевищує середній рівень інфляції.

Міністр також закликав місцеву владу активніше співпрацювати з обласними управліннями Антимонопольного комітету.

"Те, наскільки успішно ви впораєтеся зі спекулятивним підвищенням цін на Великдень - буде вашим іспитом", - відзначив він.

Цушко також висловив думку про доцільність формування місцевою владою резервів основних продовольчих ресурсів та сприяння розвитку оптових ринків.

Як повідомлялося, інфляція в Україні у лютому 2010 року прискорилася до 1,9% у порівнянні з 1,8% у січні. В цілому з початку року споживчі ціни зросли на 3,7%.