весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 26 березня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/3/26/cherez_pichne_opalennja_led_ne_zgorilo.htm
Через пічне опалення ледь не згоріло помешкання пенсіонера. Сьогодні, 26 березня, у селі Диківка, Знам'янського району через порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації пічного опалення виникла пожежа 10 кв м покрівлі та домашніх речей в житловому будинку пенсіонера. Про це повідомляє прес-служба ГУМНС України в Кіровоградській області.

За інформацією прес-служби, з 25 по 26 березня 2010 року надзвичайних ситуацій державного, регіонального, місцевого та об'єктового рівня не виникало.

Місце і коротка характеристика надзвичайних подій:

25.06.10 Знам'янський р-н, с. Мошорино: необережне поводження з вогнем під час куріння 49-річного господаря спричинило пожежу 2 кв м домашніх речей у житловому будинку.

25.06.10 м. Кіровоград, Кіровський р-н, вул. Жадова: коротке замикання електромережі у електрощитовій стало причиною пожежі 1,5 м ізоляції силових електрокабелів на сходовій клітині дев'ятиповерхового житлового будинку.

25.03.10 м. Кіровоград, Кіровський р-н, вул. Московська: місцеві рятувальники допомогли відкачати талу воду з приватного подвір'я.