весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 25 березня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/3/25/u_hodi_vidpracyuvannja_na_kirovogradshini.htm
У ході відпрацювання на Кіровоградщині виявлено 45 нелегальних мігрантів! У березні цього року на території Кіровоградської області працівниками міліції проведено оперативно-профілактичну операцію «Мігрант», мета якої – запобігання порушенням законодавства про правовий статус іноземців та осіб без громадянства, розкриття і припинення злочинів та інших правопорушень, скоєних іноземцями й особами без громадянства, у тому числі в співучасті з громадянами України, посилення контролю за створенням і функціонуванням спільних підприємств та компаній, сфера діяльності яких пов'язана з іноземним туризмом, навчальних закладів, що здійснюють підготовку іноземців та осіб без громадянства. Про це повідомляє ВЗГ УМВС України в Кіровоградській області.

В ході відпрацювання здійснено 9362 перевірки об'єктів можливого перебування нелегальних мігрантів, у тому числі 1932 приватні адреси, 94 готелі та гуртожитки, 48 туристичних організацій. Проведено 116 перевірок ринків, 94 вокзалів та 7062 перевірки автотранспорту і пасажирських поїздів.

В результаті вжитих заходів працівниками міліції виявлено та задокументовано 196 порушень про правовий статус іноземців, з них 140 адміністративних протоколів складено за порушення встановлених правил перебування в державі іноземних громадян та осіб без громадянства (ст. 203 КУпАП). До адміністративної відповідальності притягнуто 56 громадян України, які надавали послуги або сприяли незаконному перебуванню іноземців у країні.

Крім того, встановлено 45 нелегальних мігрантів, стосовно яких прийнято рішення про видворення за межі держави, скорочено термін перебування на території країни 12 іноземцям та 1 іноземця видворено за межі України у примусовому порядку.