весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 25 березня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/3/25/spivchuttja_z_privodu_smerti_mariyi.htm
Співчуття з приводу смерті Марії Семенівни Неділько! На адресу редакції "весь Кіровоград" надійшли співчуття від голови фракції «Блоку Литвина» у Верховній Раді України Ігоря Шарова - з приводу смерті Марії Семенівни Неділько.

У листі йдеться: "З глибоким сумом сприйняв звістку, що 23 березня 2010 року на 83-ому році життя після тривалої хвороби померла достойна людина - Марія Семенівна Неділько, мати трьох синів, чуйна та доброзичлива жінка.

Важко знайти слова співчуття, коли йде з життя найрідніша людина, до якої завжди відчуваєш глибоку повагу, любов і вдячність. Смерть рідної матері – це для кожного з нас глибокі переживання, адже саме мати робить нас сильними і водночас нагадує, що ми завжди лишаємося дітьми. Саме мати є найсвятішим вогнем нашої душі та невичерпним джерелом підтримки, турботи, жертовності, найкращим прикладом високого призначення жінки.

Схиляю голову в скорботі разом із рідними, близькими, колегами, однодумцями і висловлюю найщиріші слова співчуття ректору Державної льотної академії України Сергію Миколайовичу Недільку з приводу смерті його матері.

Світла пам'ять про Марію Семенівну назавжди залишиться в серцях
усіх тих, хто знав цю прекрасну людину!"

З повагою голова фракції «Блоку Литвина»
у Верховній Раді України
Ігор Шаров