весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 25 березня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/3/25/poetichni_chitannja_vidbulisja_u_kirovogradi.htm
Поетичні читання відбулися у Кіровограді! З нагоди Міжнародного дня поезії 21 березня у вітальні відділу мистецств ОУНБ ім. Чижевського відбулися поетичні читання, в яких взяли участь кіровоградські письменники Роман Любарський, Валерій Сорокін, Валерій Сіднін, Павло Чорний та Віктор Шило.

Про це сайту "весь Кіровоград" повідомила прес-служба Кіровоградського обласного відділення Асоціації українських письменників.

Затишна зала, в якій царював піднесений весняний настрій, була вщент заповнена шанувальниками красного слова.

На запитання завідуючої відділом мистецтв бібліотеки Світлани Ушакової, чи будуть заходи такого роду тепер відбуватися регулярно, Віктор Шило, віце-президент Асоціації українських письменників, відповів ствердно:

«Дуже добре, що в Романа Любарського виникла така ідея – відновити інтерактивне спілкування літераторів і читачів. Та й загальна ситуація інтересу до справжнього письменництва, здається, нарешті визріла в суспільстві: незважаючи на важку економічну кризу люди потягнулися до прекрасного. Цікаво, що востаннє подібні читання проходили майже 15 років тому в міському палаці культури ім. Компанійця».

А наприкінці творчої зустрічі усіх привітав з весною начальник відділу культури і туризму Кіровоградської міської ради Микола Бараболя. Багато сонця, квітів, чарівних жінок, витонченої поезії й дотепного гумору – таким запам'яталося присутнім святкування в нашому місті Міжнародного дня поезії!