весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 25 березня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/3/25/kooperativnii_koledzh_zaproshuye_na.htm
Кооперативний коледж запрошує на День відкритих дверей! Кіровоградський кооперативний коледж економіки і права ім. М.Сая запрошує абітурієнтів та їх батьків на День відкритих дверей.

Про це пише портал Р.К.С.

Вступаючи до вищих навчальних закладів, обираючи собі майбутню спеціальність, молодь заздалегідь замислюється над власним майбутнім.

Адже кінцева мета кожного випускника ВНЗ - можливість самореалізації, достойна робота. Обрати життєвий шлях, який дасть змогу реалізувати власні здібності та потенціал - надзвичайно важливий і відповідальн6ий крок.

Саме з цією метою Кіровоградський кооперативний коледж економіки і права ім. М.П. Сая проводить ряд заходів профорієнтаціного напрямку, в тому числі - дні відкритих дверей.

У День відкритих дверей усі бажаючі мають змогу ознайомитися з навчальним закладом, його історією, традиціями, дізнатися про напрями підготовки та спеціальності. Гості отримають багато корисної інформації щодо правил вступу до коледжу у 2010 році, перелік необхідних предметів для здачі зовнішнього незалежного оцінювання при вступі до коледжу на базі повної загальної середньої освіти, перелік предметів вступних екзаменів для абітурієнтів на основі базової загальної середньої освіти.

Потенційних абітурієнтів та їх батьків гостинно приймають на кожній цикловій комісії коледжу. Вони матимуть нагоду поспілкуватися з викладацьким складом обраної спеціальності.

Абітурієнти отримають відповіді на питання, котрі з року в рік не втрачають актуальності для випускників: яким був конкурс минулого року, особливості вступу за державним замовленням та за контрактом, умови поселення в гуртожиток, чи є пільги для медалістів тощо.

У подальшому в коледжі дні відкритих дверей будуть проводитися в такі дати:
27 березня;
10 квітня;
24 квітня;
15 травня.

Початок заходів - о 10:00.