весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 25 березня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/3/25/kirovogradshina_gotuyetsja_do_vidznachennja.htm
Кіровоградщина готується до відзначення 65-річниці Дня Перемоги! Виконуюча обов'язки заступника голови Кіровоградської облдержадміністрації Галина Пастух провела засідання оргкомітету з підготовки та відзначення в області 65-річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні, - повідомляє kr-admin.gov.ua.

На початку засідання Галина Пастух повідомила, що Президент України Віктор Янукович підписав Указ № 403/2010 «Про додаткові заходи щодо відзначення 65-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941 – 1945 років».

Аналізуючи головні завдання Указу Галина Пастух зазначила, що облдержадміністрація вже розпочала організаційну підготовку до відзначення 65-річниці Перемоги. Кожен член оргкомітету, кожен керівник структурного підрозділу облдержадміністрації закріплений за певною територією і відповідає разом з керівництвом району чи міста за підготовку та проведення усіх святкових заходів.

- Голова облдержадміністрації, - зауважила Галина Пастух, - вимагає серйозної підготовки до свята та всебічної уваги до кожного ветерана війни.

Головне управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації протягом тижня має отримати від кожної території точні відомості про ветеранів, інвалідів війни, солдатських вдів стосовно їхніх нагальних потреб у лікуванні, побутовому обслуговуванні, телефонізації тощо.

Усі профільні управління облдержадміністрації, органи місцевого самоврядування до 1 квітня мають розробити план дій щодо організаційної та практичної допомоги, пов'язаної із ремонтом та облаштуванням усіх пам'ятних знаків, пам'ятників, братських могил, які знаходяться на території області.

Засобам масової інформації запропоновано теж долучитися до висвітлення перебігу підготовки владних структур усіх територій області до святкування 65-ї річниці Перемоги, особливо звернути увагу на вчасну та всебічну допомогу самим ветеранам з боку влади на місцях.

Управління охорони здоров'я облдержадміністрації має забезпечити якомога найбільшу можливість для ветеранів, інвалідів, дітей війни пролікуватися у обласному госпіталі, лікувальних закладах області, центральних райлікарнях. По селах – за допомогою сільських рад, місцевих фермерів, підприємців, аграріїв, кожен інвалід має отримати всебічну допомогу (ремонт, телефонізація, протезування, доставка до лікувального закладу, заміна чи отримання інвалідного візка, вирішення житлових проблем тощо).

Оргкомітетом, після уточнення та прийняття головних параметрів бюджету області, оперативно має бути затверджено кошториси проведення усіх святкових заходів до Дня Перемоги у обласному центрі: святковий концерт та урочистий прийом ветеранів в обласній філармонії, підготовка та проведення урочистих заходів на Меморіалі «Фортечні вали» у Кіровограді (із врахуванням усіх оргмоментів: доставка ветеранів, святкові подарунки, вітальні листівки, вручення державних та регіональних нагород та відзнак ветеранам війни).
Галина Пастух наголосила, що усі регіональні, комунальні ЗМІ, телебачення, радіо, молодіжні, громадські організації, школярі мають щиро проникнутися і активізувати просвітницьку, патріотичну роботу, залучившись до гідного вшанування усіх фронтовиків, ветеранів, які живуть на території області.

Щотижня оргкомітет аналізуватиме перебіг підготовки до відзначення 65-ї річниці Великої Перемоги.