весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 24 березня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/3/24/na_kirovogradshini_front_zmin_virishuvatime.htm
На Кіровоградщині «Фронт Змін» вирішуватиме проблему безробіття випускників вузів! На сьогодні в Кіровограді на одне робоче місце 8 претендентів, в районних центрах ця цифра досягає 200 осіб на одне місце. Щороку лави безробітних Кіровоградщини поповнюють лави випускників місцевих вузів, які часто не адаптовані до умов сучасного ринку праці.

24 березня студенти - магістри Кіровоградського національного технічного університету в рамках ініційованої «Фронтом Змін» зустрічі знаходили «точки дотику» майбутніх спеціалістів з потенційними роботодавцями. Під час розмови з головою Кіровоградської обласної організації Політичної Партії «Фронт Змін» Андрієм Табаловим та координатором Кіровоградського обласного осередку громадської організації «Фронт Змін» Іриною Малик виявилося, що найякісніший кадровий потенціал області – студентство, не впевнені у власному працевлаштуванні взагалі, а тим більше – за фахом.

В результаті зустрічі Андрій Табалов, який є Генеральним директором групи компаній «Формула смаку»запропонував створити спільний проект «Фронту Змін» зі студентами вузу, який був би спрямований на підвищення рівня освіти та подолання безробіття серед випускників.

«Цей проект - наша антикризова програма, спрямована на допомогу як випускникам так і працедавцям, на яких вплинула непроста економічна ситуація в країні – переконана координатор Кіровоградської обласного осередку громадської організації «Фронт Змін» І. Малик.

Студенти відразу зацікавилися пропозицією і готові за активної підтримки «Фронту змін» розробляти проекти, які допомогли б впровадити ефективну робочу практику, сформувати кадровий резерв, вирішити проблему безробіття молоді.