весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 24 березня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/3/24/kirovogradskii_gubernator_zjasovuvatime.htm
Кіровоградський губернатор з'ясовуватиме, хто і за що отримує зарплату! Традиційна нарада, з якої зазвичай починають свій робочий тиждень керівники управлінь і відділів облдержадміністрації пройшла у форматі питання – відповідь. Питав зі своїх підлеглих Володимир Мовчан, голова Кіровоградської ОДА. Причому, окремі доповідачі у результаті цілком імовірно позбудуться своїх посад, - пише сайт КОДТРК.

Свої претензії до підлеглих Володимир Мовчан висловлював досить емоційно. Першими на горіхи дісталось освітянам. А все через школу-інтернат у Шостаківці. Ситуацію там перевірили представники ще кількох відомств: санепідстанції, служби у справах дітей. Побаченим були вражені. У результаті голова облдержадміністрації підписав три розпорядження, одним від виконання службових обов'язків відсторонено Аллу Олійник, заступника начальника управління освіти й науки ОДА.

Далі коротко поговорили про найважливіші теми на сьогодні. Отож повінь Кіровоградщині не загрожує. Принаймні найближчими днями, повідомив Володимир Мовчан, який сьогодні вранці мав розмову з керівниками районів. Однак, питання й надалі лишається під особливою увагою.

Роботи з благоустрою мають бути проведені до Великодня, 4-ого квітня. Крім як прибирати скрізь і побілити бордюри голова облдержадміністрації наполегливо рекомендував представникам автодору звернути увагу на стан дорожнього покриття.

Ситуація на полях області досліджується науковцями, поінформував начальник управління АПК Іван Владов. Найближчим часом громадськість поінформують. А поки що ведуться зустрічі з керівниками відповідних підрозділів у районах.

Кошти до бюджету продовжують активно збирати. Тут Володимир Мовчан робить ставку на прибуток від гірничорудних підприємств Кіровоградщини.

Трохи засмутив голову ОДА Юрій Вольський – начальник управління промисловості. Він не надав тієї інформації, що від нього вимагалась. Володимир Мовчан пообіцяв з першого квітня вивчити особисто, хто і за що отримує зарплату у всіх підрозділах владної структури.