весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 24 березня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/3/24/avtoritet_dav_svidchennja_na_lozinskogo.htm
Авторитет дав свідчення на Лозінського, а його друга-прокурора відпустили. Фігуранта "справи Лозінського", екс-прокурора Голованівського району Кіровоградської області Євгена Горбенка відпущено під підписку про невиїзд.

А інший фігурант Олег М. добровільно прийшов до слідчого і дав свідчення по епізодах з вимаганням, знищенням майна і насильним утриманням двох мешканців Одеської області, які полювали в угіддях екс-депутата Віктора Лозінського.

Про це розповів газеті "Сегодня" заступник генпрокурора Віталій Щоткін.

За його словами, запобіжний захід Горбенку змінений у зв'язку з закінченням терміну арешту і зразковою поведінкою.

Про особистість Олега М. заступник генпрокурора говорити не став, заявивши, що з тим лише розпочато первинні слідчі дії.

Як з'ясувала газета в Голованівську, справжнє прізвище цієї людини – Мірошниченко, прізвисько Мера. За даними слідства, він близький до Лозінького, вважається місцевим "авторитетом" і нібито особисто брав участь у спаленні автомобіля одеських мисливців.

Лозинський, якого було затримано за обвинуваченням в умисному вбивстві в мисливських угіддях Валерія Олійника, як і раніше відмовляється від дачі свідчень.

Під вартою зараз, крім нього і єгеря Василя Перепелиці, знаходяться також колишні співробітники Голованівського райвідділу міліції Вадим Міщенко і Микола Рудий.

Екс-начальник райвідділу міліції Михайло Ковальський, який проходить у даній справі, був відпущений на підписку про невиїзд раніше. За деякими припущеннями, він був "ниточкою" для затримання Лозинського, який перебував у розшуку.