весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 23 березня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/3/23/mitnikiv_zapituyut__voni_vidpovidayut.htm
Митників запитують - вони відповідають. Минулого тижня відбулась чергова «пряма» лінія з керівництвом Державної митної служби України. Цього разу на запитання відповідав заступник Голови Служби Петро Онопенко, а також представники профільних департаментів, - повідомляє прес-служба Кіровоградської митниці.

Слід відзначити велику кількість дзвінків громадян, які саме на момент проведення «прямої» лінії знаходились на території пункту пропуску і проходили митний контроль. Звісно, що запитання стосувалися проблем, які щойно виникли. Представники Держмитслужби всім надали вичерпну відповідь, роз'яснили їх права та порадили, як діяти далі.

Не обійшлося і без скарг на роботу деяких митних органів з приводу невмотивованого затягування процесу митного оформлення товарів. У цих випадках керівники відповідних департаментів отримали доручення та одразу по закінченні заходу почали перевірку отриманої інформації та з'ясування обставин, які змусили суб'єктів ЗЕД звертатися за допомогою до вищих інстанцій.

Запитання про ввезення товарів та транспортних засобів громадянами вже стали традиційними. Так і цього разу зазначеному питанню також були присвячені час і увага.