весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 22 березня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/3/22/zhurnalisti_pobachili_jaki_kartini.htm
Журналісти побачили, які картини будуть продані на Другому Благодійному Великодньому Аукціоні. Минулого тижня у приміщенні Художньої галереїі Андрія Кадигроба відбулася прес-конференція та презентація журналістам тих картин, що їх подали митці і меценати до участі у Другому Великодньому Благодійному Аукціоні.

Благодійний аукціон – це продаж картин, безоплатно наданих художниками задля збору коштів у допомогу дітям. Цього року у Кіровограді аукціон вже вдруге проводять Художня галерея Андрія Кадигроба, Обласний художній музей та медіа-група «весь Кіровоград»

Нагадаємо, що у квітні минулого року у нашому місті вперше пройшов аукціон, у результаті якого було зібрано 27 700 грн. на допомогу дитячому будинку «Наш Дім».

Цього року аукціон відбудеться 31-го березня, адже і Великдень святкують вже 4-го квітня. Наразі завершено збір картин для формування переліку лотів на аукціон, а кошти, виручені у результаті, будуть спрямовані на купівлю набору хірургічного обладання для обласної дитячої лікарні. Про це під час відкриття виставки розповів завідуючий хірургічним відділеням лікарні Петро Онищенко.

Як розпові директор галереї Андрій Кадигроб, до участі в аукціоні подано двадцять одну роботу - всі їх дивіться ось тут! Серед учасників такі митці, як Сергій Шаповалов, Андрій Надєждін, Ігор Вишніченко, Анатолій Кімнатний, Федір Лагно, Олена Чеснокова-Корольова, Олена Коваленко, Андрій Кадигроб, Леонід Бондар, Юрій Гончаренко, чий твір надав Олег Шрамко, та Анатолій Янєв (його картина надана Миколою Цукановим), Євген Івасюта, Володимир Плітін, Віктор Осипенко, Тетяна Дзядик, Анатолій і Святослав Горбенки (м. Одеса), Марія Некрасова (м. Харків) та Валентина Соколовська.

Серед авторів є і ті, хто тільки починає свій шлях у мистецтві, і вже визнані митці. Люди різних поколінь об'єдналися для корисного діла – для допомоги у такий скрутний час дітям Кіровограду!!!