весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 22 березня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/3/22/mikola_onul_spodivayetsja_sho_zirka.htm
Микола Онул сподівається, що "Зірка" радуватиме всіх гарною грою. Перед початком другого кола 19-ої національної першості України президент ФК «Зірка» Микола Леонідович Онул поділився своїм баченням розвитку клубу.

Миколо Леонідовичу, які завдання Ви ставите перед командою на друге коло чемпіонату?
М. Онул: Завдання для команди були визначені ще на старті чемпіонату. Вони не змінилися. «Зірка» має увійти у десятку кращих команд першої ліги. Зміцнити свої позиції та відпрацьовувати майстерність. Відроджена «Зірка» досить швидко пройшла шлях від другої ліги до першої. Ми є дебютантами, тому цей сезон для нас є непростим, але завдання триматися в середині турнірної таблиці абсолютно реальне. А головне – кожного разу на полі демонструвати красиву гру. Щоб кожен вболівальник, який приходить підтримати «Зірку», отримував задоволення від якісної гри.

У другому колі в команду прийшло чимало досвідчених та молодих гравців. Чого Ви чекаєте від підсилення команди?
М. Онул: Сьогоднішня «Зірка» - молода команда, яка проходить процес становлення. Зрозуміло, що клуб зацікавлений у виконавцях, які б могли якісно покращити гру. Я сподіваюсь, що команда буде радувати нас гарною грою, збирати чимало вболівальників. Хочеться і надалі тримати реноме команди, на яку ходить дивитися найбільше глядачів. Зі свого боку клуб створив для гравців всі необхідні умови і для тренувань, і для відпочинку. Не потрібно, навіть, виходити за межі комплексу «Зірка»: основна база для тренувань тут, і живуть футболісти у новозбудованому готелі «Зірка».

Які зміни у інформаційній роботі клубу?
М. Онул: Враховуючи численні побажання, ми активізували роботу офіційного сайту. Окрім оглядів матчів тут можна буде дізнатися про всі цікаві новини клубного життя. В найближчі плани входить модернізація сайту. А для тих, хто не має можливості користуватись Інтернетом, до кожного домашнього матчу буде готуватися розширена програма з висвітленням останніх новин клубу, ліги, українського та світового футболу. Кожен вболівальник «Зірки» перед домашньою грою зможе безкоштовно отримати всю свіжу інформацію, як то кажуть «з перших рук».

І наостанку, Миколо Леонідовичу, що Ви хотіли б побажати вболівальникам «Зірки»?
М. Онул: Хочу побажати отримувати задоволення від яскравої гри. Вірити в свою команду! Адже саме ваша віра та відданість допомагає «Зірці» сяяти на небосхилі українського футболу.

Прес-служба ФК «Зірка»