весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 2 березня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/3/2/serce_do_sercja_znovu_dopomagatime.htm
"Серце до серця" знову допомагатиме дітям. У Кіровоградській ОДА за ініціативи Управління у справах сім'ї та молоді облдержадміністрації кілька днів тому відбулася нарада, присвячена проведенню на Кіровоградщині 5-ї всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» допомога новонародженим дітям з різними вадами.

Участь у нараді взяли представники Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця», головний дитячий позаштатний офтальмолог області Олександр Кучерявий, представники структурних підрозділів облдержадміністрації, благодійних об'єднань, громадських організацій та фінансових установ, журналісти.

Цього року у планах організаторів всеукраїнської акції «серце до серця» – виготовлення соціального ролику, що транслюватиметься на телеканалах України До проведення цьогорічної акції буде залучено майже 50 тисяч волонтерів по всій Україні. Для кращих із них передбачені поїздки до Польщі, Австрії, Франції (відкриття віз – безкоштовне).

Щодо проведення 5-ї щорічної доброчинної акції «Серце до серця» безпосередньо на Кіровоградщині, акція в нашому краї проходитиме у два етапи. Спочатку – з 3 по 21 травня – триватиме благодійний збір коштів у навчальних та лікувальних закладах, установах області, а 22-23 травня у Кіровограді відбудеться фінал акції. У рамках фіналу всеукраїнської благодійної акції, передбачається проведення ряду різноманітних заходів, спортивних змагань, аукціонів, концертів.

Довідки за тел.: +38 099 454 03 36 - Юлія Мархель, координатор акції в Кіровоградській області.