весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 19 березня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/3/19/vidbulas_zvitnoviborcha_konferencija.htm
Відбулась звітно-виборча конференція обласної федерації футболу. 28 делегатів із всіх районів Кіровоградщини стали учасниками 5 звітно-виборної конференції обласної федерації футболу, на якій було ухвалено декілька важливих для розвитку цього виду спорту рішень, - повідомляє канал "Кіровоград".

Відкрив конференцію голова ОФФ Віктор Безсмертний, який звітував про роботу цієї організації за останні чотири роки. Вид спорту №1 у світі розвивається в області як на професіональному (ПФК «Олександрія», кіровоградська «Зірка»), так і на аматорському рівнях.

Навіть незважаючи на кризу, не зменшується кількість учасників чемпіонату області: 25 команд щороку виборюють звання кращого колективу Кіровоградщини. Дбає федерація і про ветеранів, і про розвиток дитячо – юнацького футболу. Так, по 2 команди з ДЮСШ №2, олександрійського «Аметисту» та кіровоградського «Олімпіка» досить успішно захищають честь області у змаганнях різних вікових груп чемпіонату ДЮФЛ України. До складу Національної збірної входить троє вихованців нашого футболу: Андрій Пятов, Андрій Русол, Сергій Назаренко, а Євген Коноплянка, перейшовши з «Олімпіка» до дніпропетровського «Дніпра», сьогодні став гравцем основного складу молодіжної збірної України. Звичайно, є і проблеми, які потрібно вирішувати. Це і відсутність у належній кількості тренувальних та ігрових полів, не говорячи вже про те, що в області немає жодного майданчика зі штучним покриттям, на якому могли у міжсезоння проводитися дитячо – юнацькі змагання. Всі ці питання ще потрібно вирішувати.

А от належне фінансування найпопулярнішого в області виду спорту може найближчими роками вже не бути такою актуальною, як сьогодні, проблемою. Як зазначив віце – президент ОФВ Віктор Тюпа, вже були виділені перші кошти на створення у Кіровограді Будинку футболу, який будуватиметься біля верхнього входу на стадіон «Зірка». Цей привабливий не лише для футбольної громадськості, а й для комерційних структур проект за прогнозами дозволить щомісяця заробляти на потреби «улюбленої гри мільйонів» в області більше 100 тисяч гривень. Звичайно, створення Будинку футболу потребує значних капіталовкладень, тому керівництво федерації сподівається на допомогу і відомих вихованців кіровоградського футболу, і багатотисячної армії вболівальників. А вирішенням цих питань і надалі займатиметься Віктор Безсмертний, якого делегати конференції одноголосно переобрали головою обласної федерації на новий термін. Довіру «новому – старому» голові висловили і присутні на конференції представники ФФУ, і відомі у нас спортивні діячі: начальник відділу фізичної культури та спорту гуманітарного департаменту міськради Олександр Куценко, голова відділення НОК України в області Володимир Ковальов, інші запрошені гості. Тож у Віктора Безсмертного є своєрідний карт – бланк і для розвитку футболу в області, і для вирішення різноманітних проблем.