весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 19 березня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/3/19/na_kirovogradshini_45richna_zhinka.htm
На Кіровоградщині 45-річна жінка загинула в полум'ї. Вчора, 18 березня, у селі Миронівка, Світловодського району, виникла пожежа 10 кв м домашніх речей та 48 кв м даху житлового будинку. На місці пожежі виявлено тіло 45-річної племінниці господаря, причина її смерті встановлюється. Причина пожежі необережне поводження з вогнем під час користування пічним опаленням загиблою. Про це повідомляє прес-служба ГУМНС України в Кіровоградській області.

За інформацією прес-служби, з 18 по 19 березня 2010 року надзвичайних ситуацій державного, регіонального, місцевого та об'єктового рівня не виникало.

Місце і коротка характеристика надзвичайних подій:

18.03.10 Петрівський р-н, с. Сергіївка: виникла пожежа 15 кв м домашніх речей у будинку пенсіонерки, її причина встановлюється.

18.03.10 смт Устинівка: через коротке замикання електропроводки зарядного пристрою виникла пожежа автомобіля ВАЗ-2101 у гаражі приватного домоволодіння.

18.03.10 м. Новомиргород: місцевими рятувальниками надано допомогу комунальним службам міста по прибиранню дерева, яке загрожувало падінням на покрівлю господарчої будівлі загальноосвітньої спецшколи-інтернату для глухих дітей.