весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 19 березня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/3/19/do_lita_kurs_dolara_ne_perevishit.htm
До літа курс долара не перевищить 8 гривень! В Україні існують передумови для стабільного курсу національної валюти. Курс долара з середини травня стабілізується на позначці 7,9-8 гривень. Таку думку висловив експерт Київської школи економіки Михайло Сальніков, - повідомляє tsn.ua.

Він вважає, що в Україні існують передумови для стабільного курсу національної валюти. З одного боку суттєва девальвація дуже сильно зашкодить фінансовому сектору, оскільки зросте частка проблемних кредитів. Ревальвація гривні негативно вплине на експортерів (хімічна, металургійна галузь). У них тільки почали накопичуватися валютні кошти і їм невигідно їх втрачати через падіння курсу валюти. Тому Нацбанк буде підтримувати стабільний курс гривні.

"В короткостроковому інтервалі (місяць-два) у нас є очікування стабільного курсу гривні або незначної девальвації до рівня 8,2-8,3 грн за долар", - заявив Сальніков.

"Хоча багато буде залежати від рішення МВФ. Якщо це рішення буде позитивним, то гроші надійдуть десь через два місяці і починаючи з середини травня можна буде говорити про повернення курсу гривні до позначки 7,9-8,0 грн за долар", - підсумував Сальніков.