весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 18 березня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/3/18/derzhavtoinspekcija_skazala_ni_habarnictvu.htm
Державтоінспекція сказала «Ні» хабарництву на дорогах! Відтепер водії, що робитимуть спроби відкараскатись від працівника ДАІ грошовою подачкою, мають усі шанси сплатити штраф у десятки разів більший ніж той, що виписувався їм за порушення правил дорожнього руху. Виховувати повагу до законів і у автовласників, і у самих даішників, віднині буде операція «Порядність», - повідомляє канал "Кіровоград".

Порушив, поклав купюру відповідного номіналу до водійського посвідчення і через кілька хвилин поїхав далі – такого свавілля на дорогах значно поменшає, говорять працівники Державтоінспекції. За поведінкою автолюбителів та працівників дорожньо – патрульної служби, нині, пильно слідкують.

Ті, хто полюбляє дати підзаробити на дорозі інспекторам ДАІ, частіше за усе пропонують прийняти у «дар» від ста до трьохсот гривень. Втім, такі хабарники і не підозрюють, що такий «презент» для них може перетворитись на кругленьку суму. Згідно з українським законодавством за подібний злочин можна отримати штраф у розмірі від 200 – от до 500 – ста неоподаткованих мінімумів або, навіть потрапити за грати на строк від 2 – ох до 5 – ти років. Утім, на Кіровоградщині збереглись території, «вільні» від Закону. На стежку боротьби з корупцією вийшли не всюди. Так, даішники Голованівського, Новоукраїнського та Компаніївського районів, на «Порядності» вирішили не акцентувати своєї уваги. З початку 2010 – ого вони не зафіксували жодного випадку отримання «лівих» грошей.

Керівництво Державтоінспекції в області впевнено – водіїв – хабарників там вистачає, просто місцеві райвідділи пустили операцію на самоплив.