весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 17 березня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/3/17/svitle_maibutnye_zalezhit_vid_rivnja.htm
Світле майбутнє залежить від рівня здоров'я нації. Так вважають учасники міжнародної науково-практичної конференції, присвяченої здоровому способу життя, яка відбулася на базі Кіровоградського інституту розвитку людини «Україна», - повідомляє канал "Кіровоград".

Обговорити проблеми фізичного здоров'я суспільства у рамках конференції зібралися фахівці з кількох областей України та гості з Росії і Польщі. Головне завдання, яке вони поставили перед собою – об'єднати зусилля та досвід викладачів, медиків і науковців для формуванням фізично здорової особистості 21–го століття.

У своїх доповідях учасники засідання порушили низку проблем, пов'язаних з розповсюдженими на сьогоднішній день захворюваннями та методами їх лікування. Чимало тем було присвячено питанням інвалідності, порушення опорно-рухового апарату, лікуванню та подальшого медичного супроводження хворих. Професор з Польщі Анджей Позовські приїхав, аби поділитися досвідом у сфері фізичної реабілітації та фізіотерапії.

Виклад професора, який базувався на конкретних прикладах, зрозуміли всі. Хоча сам він зазначив, що, в першу чергу, звертався до студентів, які завтра перетворяться на спеціалістів з фізичної реабілітації хворих, а сьогодні поки що опановують цю професію та беруть участь у таких важливих конференціях.