весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 16 березня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/3/16/prezentacija_kartin_velikodnogo.htm
Презентація картин Великоднього Аукціону для журналістів! У середу, 17 березня об 11.00 у приміщенні Художньої галереїі Андрія Кадигроба (вул. Шевченка, 17 - третій поверх) відбудеться презентація картин, що їх подали митці і меценати до участі у Другому Великодньому Благодійному Аукціоні.

Благодійний аукціон – продаж картин, безоплатно наданих художниками задля збору коштів у допомогу дітям. Цього року у Кіровограді аукціон вже вдруге проводять Художня галерея Андрія Кадигроба, Обласний художній музей та медіа-група «весь Кіровоград». Нагадаємо, що у квітні минулого року у нашому місті вперше пройшов аукціон, у результаті якого було зібрано 27 700 грн. на допомогу дитячому будинку «Наш Дім» (деталі читайте тут!)

Цього року аукціон відбудеться 31-го березня, адже і Великдень святкують вже 4-го квітня. Наразі завершено збір картин для формування переліку лотів на аукціон, а кошти, виручені у результаті, будуть спрямовані на купівлю набору хірургічного обладання для обласної дитячої лікарні.

До участі в аукціоні подано двадцять одну роботу таким митцями, як Сергій Шаповалов, Андрій Надєждін, Ігор Вишніченко, Анатолій Кімнатний, Федір Лагно, Олена Чеснокова-Корольова, Олена Коваленко, Андрій Кадигроб, Леонід Бондар, Юрій Гончаренко, чий твір надав Олег Шрамко, та Анатолій Янєв (його картина надана Миколою Цукановим), Євген Івасюта, Володимир Плітін, Віктор Осипенко, Тетяна Дзядик, Анатолій і Святослав Горбенки (м. Одеса), Марія Некрасова (м. Харків) та Валентина Соколовська. Серед авторів є і ті, хто тільки починає свій шлях у мистецтві, і вже визнані митці. Люди різних поколінь об'єдналися для корисного діла – для допомоги у такий скрутний час дітям Кіровограду!!!