весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 16 березня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/3/16/internetgolosuvannja_za_mis_kirovograd.htm
Інтернет-голосування за "Міс Кіровоград" !!! У Кіровограді триває підготовка до головного конкурсу краси «Міс Кіровоград-2010». Нагадаємо, що цього року за звання найкращої будуть змагатися 19 дівчат. Організатори видовища - агенція "Стиль Моделс" та Центр краси і здоров'я "Драйв", - підготували для глядачів чимало сюрпризів.

Для прикладу, усі бажаючі зможуть оцінити не тільки красу та грацію учасниць, а ще й їхню фізичну підготовку! Цей вид конкурсної програми отримав назву «Спортивний стиль», і нині дівчата посилено готуються під керівництвом спеціалістів Центру "Драйв", повідомляє канал "Кіровоград" До речі, ідея запровадити у програму конкурсу спортивний вид не нова, і належить Людмилі Шубіній, генеральному директор ВАТ "Друкмашцентр".

Через два тижні ж, а саме 25-го березня, усі набуті навички та уміння учасниці конкурсу зможуть продемонструвати вже на великій сцені. Саме у цей день і стане відоме ім'я «Міс Кіровоград-2010». До речі, на сайті "весь Кіровоград" МОЖНА ПРОГОЛОСУВАТИ за кращу, на вашу думку, дівчину, яка отримає приз від медіа-групи "весь Кіровоград"!!!