весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 15 березня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/3/15/u_kirovogradsku_zirku_zaprosili.htm
У кіровоградську "Зірку" запросили нових гравців! Під час підготовки до весняної частини першості України серед команд першої ліги до кіровоградської «Зірки» було запрошено нових гравців, серед яких є чимало досвідчених футболістів, - повідомляє fczirka.com.ua.

Андрій Бурдіян (народився 18 січня 1986 року, амплуа – півзахисник) розпочинав кар'єру в команді другої ліги України «Борисфен-2». В ті роки залучався в певний момент і до першої бориспільської команди. У 2005 році виступав за дубль донецького «Металурга». Потім перейшов до вірменського «Бананца», в складі якого зіграв один матч в кваліфікації Кубка УЄФА 2006 року проти грузинської «Амері». Залишивши вірменський клуб, Андрій першу половину сезону 20072008 року провів в ФК «Львів», а потім повернувся до «Бананца», за який зіграв два матчі кваліфікації Кубка УЄФА 2008 року. В 2009 році знову повернувся в Україну і захищав кольори бурштинського «Енергетика». Цієї зими Андрій Бурдіян перебував на перегляді у лідера першої ліги ПФК «Севастополь», але футбольна доля його «закинула» до Кіровограду.

Владислав Голопьоров (народився 10 жовтня 1983 року, амплуа – півзахисник, вихованець донецької школи футболу) закінчив «шахтарський» інтернат поповнив склад команди «Шахтар-3». Через півтора роки Владислава разом з Олександром Маклаковим, Олександром Бурим та Денисом Анеліковим взяли до команди «Шахтар-2». Владислав Голопьоров також має досвід виступів в Прем'єр-Лізі за луганську «Зорю» та донецький «Шахтар».
Олексій Городов (народився 28 серпня 1978 року, амплуа – півзахисник, вихованець луганського футболу) за роки своєї кар'єри гравця виступав за севередонецький «Хімік», луганську «Зорю», київське ЦСКА, івано-франківське «Прикарпаття», ПФК «Олександрія», маріупольський «Іллічівець», бориспільський «Борисфен», вінницьку «Ниву» та ФК «Харків».

Михайло Денисов (народився 3 жовтня 1985 року, амплуа – захисник/півзахисник) має досвід виступів за угорський «Фехервар» та азербайджанський «Карван». Також грав декілька років в дублі маріупольського «Іллічівця» у бурштинському «Енергетику». Цієї зими перебував на перегляді в казахській команді «Акжайик», але футбольне життя склалося по іншому – нині Михайло захищає кольори кіровоградської «Зірки».

Андрій Драголюк (народився 26 червня 1982 року в славному місті Володимир – Волинськ, амплуа – півзахисник, вихованець Львівського спортінтернату) захищав кольори ФК «Львів», львівських «Карпат», київської «Оболоні», черкаського «Дніпра», харківських «Геліоса» і «Арсенала». Останнім його клубом була чернівецька «Буковина», в якій він за ті півроку, що відіграв за команду, був її капітаном. Андрій також має досвід виступів у юнацькій (6 матчів), юніорській (13) та молодіжній (1) збірних України.

Роман Жерш (народився 2 грудня 1985 року, амплуа – півзахисник) до кіровоградської команди перейшов з тернопільської «Ниви». Має також досвід виступів за луцьку «Волинь» та ужгородське «Закарпаття». Взимку 2009 року Роман Жерш був на перегляді в сімферопольській «Таврії».

Тарас Михайлюк (народився 26 серпня 1984 року. амплуа – захисник, вихованець дніпропетровського футболу) до приходу в кіровоградську «Зірку» захищав кольори калінінської команди «Фенікс-Іллічівець».

Андрій Смалько (народився 22 січня 1981 року в місті Чорнобиль Київської області, амплуа – захисник, вихованець ДЮСШ Щасливого) виступав за бориспільський «Борисфен», одеський «Чорноморець», сімферопольську «Таврію», луганську «Зорю», ФК «Харків», алчевську «Сталь» і, як й Олексій Городов, за ПФК «Олександрія».