весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 15 березня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/3/15/ruh_po_vulici_karla_marksa_obmezheno.htm
Рух по вулиці Карла Маркса обмежено! З 15 березня рух транспорту по вулиці Карла Маркса, на ділянці від вулиці Шевченка до провулку Васильківського, обмежено. Вільно іздити центральною вулицею дозволили лише спеціальному та маршрутному транспорту, а також автомобілям, що обслуговують установи та підприємства, які знаходяться в межах згаданої ділянки, - повідомляє &01канал "Кіровоград".&01

На центральній вулиці обласного центру у різні роки вже запроваджували обмеження проїзду. І щоразу, з невеликими поправками, поверталися до попереднього досвіду. І ось знову чергова спроба. В Кіровограді рішення про обмеження руху центральною автомагістраллю міста прийняли більшістю голосів членів виконкому. Було потрібно максимум п'ятнадцять, мінімум вісім афтографів.

Поштовхом для затвердження рішення про обмеження руху став лист від керівництва Державтоінспекції. У ньому наведено статистику ДТП , що стались по Карла Маркса на ділянці від вулиці Шевченка до провулку Васильківського протягом минулого року. Цитуємо : «зареєстровано 47 ДТП , в яких 4 особи травмовано . Перехрестя вулиць Карла Маркса та Преображенської - місце концентрації ДТП.» Кінець цитати.

Цей же документ містить рекомендації , щодо забезпечення безпеки дорожнього руху. Обмеження проїзду , це тільки один із шести можливих варіантів вмрішення проблеми. Приміром, ситуацію значно покращело б перенесення низки маршрутів громандського транспорту на паралельні вулиці Пашутіна та Луначарського, але для цього потрібне. знову цитита , «відновлення на них необхідних дорожніх умов». Також працівники Державтоінспрекції наполеглево рекомендують збудувати на зупинці громадського транспорту біля готелю «Київ» заїзної кишені. Та на це також потрібен час і кошти.

Обмежити рух «простим сметрним» - найпростіший вихід з ситуації.

В якості альтернативи для тих, кому вже з наступного понеділка заборонено проїзд на згаданій ділянці чиновники пропонують скористатись паралельними вулицями Пашутіна, Луначарського та Декабристів. Більшість асфальтного покриття на цих вулицях вже давно потребує заміни. Останнього нижтівного удару проїзжі частина зазнала від останіх морозів.. Під час відлиги стало зрозуміло, що разом із снігом тане осання надія побачити більш-менш пристосоване місце для проїзду автівок.

У будь-яких правилах існують виключення. Так, міський голова і ті, його підлеглі, яких до владних кабінетів підвозять службові автомобілі, зможуть безперешкодно пересуватись будь-якими забороними для проїзду пересічних кіровоградців, ділянками дороги. І такоже безперешкодно зможуть залишати свої авто під дорожніми знаками, які забороняють зупинку і стоянку.

Наскільки довго триватиме останнє чергове обмеження руху – покаже час. Та вже сьогодні пересічні автолюбителі зі стажем зауважують - нововведення кардинально не покращить ситуацію на дорогах.