весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 15 березня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/3/15/na_kirovogradshini_u_zhinki_vidibrali.htm
На Кіровоградщині у жінки відібрали 22 тисячі гривень! У ході оперативно-розшукових заходів працівниками УКР УМВС в області та Петровського районного відділу міліції було затримано трьох місцевих жителів, які скоїли розбійний напад на односельчанку. Про це повідомляє ВЗГ УМВС України в Кіровоградській області.

Пригода сталася пізньої ночі. Троє невідомих через вікно проникли до будинку потерпілої. Зловмисники вимагали віддати усі цінні речі та погрожували застосувати зброю.

Налякана господиня, не вагаючись, віддала наявні заощадження. Отримавши 22 тисячі гривень, незнайомці втекли, наказавши жертві не звертатися до міліції.

Як тільки нападники зникли, жінка негайно покликала на допомогу правоохоронців.

Не зважаючи на всі зусилля, сховатися зловмисникам так і не вдалося. Через кілька днів вони були затримані на території Дніпропетровської області. При огляді у підозрюваних було виявлено та вилучено обріз і карабін системи Мосіна, близько 500 набоїв до них, два штик-ножі, маски з прорізами для очей та частину викрадених грошових коштів. Решту зловмисники витратили на новий одяг та золоті прикраси...

По даному факту порушено кримінальну справу, проводиться слідство.
Перевіряється причетність даних осіб до скоєння інших злочинів.