весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 11 березня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/3/11/u_kirovogradi_vidbulis_zmagannja.htm
У Кіровограді відбулись змагання борців греко-римського стилю. 150 борців греко-римського стилю з Кіровограда, Севастополя, Херсона, Одеси, Миколаєва стали учасниками зональних змагань юнацького чемпіонату України, які протягом двох днів проходили у залі Національного технічного університету, - повідомляє канал "Кіровоград".

Змагання, присвячені пам'яті ЗТР України, нашого земляка Миколи Романенка, не випадково проводилися у спортивному залі КНТУ. Саме у цьому навчальному закладі Микола Іванович багато років працював завідуючим кафедрою фізичного виховання, саме тут він готував борців, які перемагали і на обласних, і на Всеукраїнських змаганнях. Усього за час своєї тренерської кар'єри Наставник з великої літери підготував більше 30 майстрів спорту, віддаючи свої сили і час вихованню підростаючого покоління.

І сьогодні учні Миколи Івановича продовжують його справу, розвиваючи греко-римську боротьбу в області.

Саме на таких змаганнях, як зональний турнір чемпіонату України, де виступали юні спортсмени 1995-96 років народження, і спалахують нові зірки вітчизняної греко-римської боротьби, оцінюється робота тренерів ДЮСШ.

Змагання у Кіровограді зібрали представників так званої «Південної зони» ( крім господарів турніру, це борці з Одеси, Севастополя, Херсона, Миколаєва), які у кожній з 10 вагових категорій визначали п'ятірку кращих. Ці спортсмени у травні стануть учасниками фінальної частини чемпіонату країни серед юнаків, що проходитиме у місті Шостка Сумської області. Серед наших майстрів греко-римської боротьби п'ятеро спортсменів здобули право виступати на фінальних змаганнях. Особливо відзначимо Василя Макодзебу та Вадима Черния з Новомиргорода, і вихованця КЮДСШ №3 Владислава Терещенка, які не лише здобули путівки до фіналу, а й зуміли на зональних змаганнях у Кіровограді завоювати бронзові медалі.