весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 11 березня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/3/11/na_kirovogradshini_nalichuyetsja_ponad.htm
На Кіровоградщині налічується понад 550 об'єктів незавершеного будівництва. 307 мільйонів гривень було витрачено минулого року на будівництво на території Кіровоградської області. У 2010 кошторис після затвердження бюджету планують збільшити майже до 400 мільйонів. В першу чергу, гроші будуть спрямовані на об'єкти незавершеного будівництва. Таких на Кіровоградщині сьогодні понад півтисячі, - повідомляє канал "Кіровоград".

Минулий рік для будівельників області видався непростим, тому і спрацювали вони лише наполовину своїх можливостей. Відразу сімнадцять районів значно скоротили обсяги будівельних робіт. Серед тих, кому вдалося досягти позитивних показників, лише три: Маловисківський, Онуфріївський та Новомиргородський. Головна причина спаду – відсутність належного фінансування та інвестицій в будівництво. Роботи по кільком об'єктам так і не вдалося закінчити через фінансові труднощі.

Зараз будівельні роботи на території області майже не виконуються. Хоча до завершення року на них планують витратити близько 400 мільйонів гривень. Це переважно школи та інші об'єкти, які не були введені в експлуатацію у 2009 році.

На сьогодні на Кіровоградщині налічується понад 550 об'єктів незавершеного будівництва. Для того, щоб вирішити проблему хоча б по найбільш нагальних довгобудах, потрібно близько 2 мільярдів гривень. Це та сума, яку область фактично може зібрати за рік від усіх податків та зборів.