весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 11 березня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/3/11/kirovogradski_perevizniki_gotuyutsja.htm
Кіровоградські перевізники готуються до садово-городнього сезону. Вчора у Кіровоградському міськвиконкомі відбулась зустріч перевізників із керівниками міста, представниками садово-городніх товариств та представників громадських ветеранських організації, - повідомляє канал "Кіровоград".

Передусім на початку зустрічі заступник міського голови Микола Цуканов запевнив, що цього року міська влада планує взяти активну участь у організації перевезення городян до садово- городніх товариств. Сезон розпочнеться традиційно, з 15 березня. В обов'язковому порядку планують зберегти рейси для пільгових категорій населення. На компенсацію цих витрат перевізникам з міського бюджету планують виділити 350 тисяч гривень.

Голови садово – городніх товариств цю новину сприйняли як кажуть на «ура».

Окрему увагу під час сьогоднішньої зустрічі приділили культурі обслуговування у громадському транспорті. Адже часто – густо водії, забувши про те, що клієнт завжди правий, ведуть себе, м'яко кажучи, нечемно по відношенню до пасажирів.

Заради справедливості слід зазначити, що кількість подібних зауважень значно скоротилась. Втім, на превеликий жаль, серед тих хто неодноразово скаржився на неповагу з боку водіїв - ветерани Великої Вітчизняної війни і ті , хто має усі законі підстави користуватись пільговим проїздом у громадського транспорті.

Картину взаємин пасажирів із водіями доповнили пересічні кіровоградці . Відносини мають далеко не дружній характер.