весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 11 березня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/3/11/kirovogradska_televeducha_povernulasja.htm
Кіровоградська телеведуча повернулася з Міжнародного телерадіофестивалю. Ми маємо черговий привід порадіти за своїх колег-журналістів. Ведуча та автор відомих програм на каналі «Кіровоград» Оксана Чіканчі повернулася з Міжнародного телерадіофестивалю «Калиновий острів – Польща 2010». Серед тридцяти п'яти передач гідно оцінили і роботу творчої групи нашої телерадіокомпанії, - повідомляє канал "Кіровоград".

Міжнародний телерадіофестиваль «Калиновий острів – Польща 2010» у цьому році організували вперше. Його учасники, а це телевізійники та радійники з усієї України, привезли до польського містечка Ольштин, понад три десятки різнотематичних передач. Було представленой велику кількість польського телепродукту. Кіровоградська обласна державна телерадіокомпанія на розсуд журі, до якого ввійшли як маститі польські так і українські журналісти, запропонувала програму «Збираючи уламки істини». Її створили автор Оксана Чіканчі, телеоператор Олександр Катеруша та монтажер Андрія Іванов. Саме ця програма у номінації «Україна на шляху до євро інтеграції» отримала диплом третього ступеня Міжнародного телерадіофестивалю.

Тиждень у Польщі – це не лише знайомство з країною, яка обрала для себе європейський шлях розвитку. Це ще і нові враження, спілкування з польськими колегами, обмін досвідом та цікаве дозвілля.

Організаторами фестивалю стало об'єднання українців у Польщі, яке поставило собі за мету розширити масштаби спілкування власне українців з польськими українцями. Таких на території Польщі лише офіційно проживає майже 60 тисяч. Саме польські українці найбільше вразили учасників фестивалю своїми щирими почуттями до України.

Натомість, поляки були вражені українськими теле- та радіопередачами. Вони відзначили аналітичність та людяність українського медіа продукту.