весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 11 березня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/3/11/jaki_cini_v_kirovogradskih_magazinah.htm
Які ціни в Кіровоградських магазинах? За період з 3 по 10 березня 2010 року державною інспекцією з контролю за цінами в Кіровоградській області спільно з представниками управління міністерства внутрішніх справ в області, головного управління агропромислового розвитку та головного управління економіки облдержадміністрації, Державної податкової адміністрації в області, проводяться перевірки додержання державної дисципліни цін під час реалізації суб'єктами господарювання продовольчих товарів. За вказаний період проведено 5 перевірок, в 3 виявлені порушення (60%). За результатами перевірок застосовані економічні санкції на загальну суму 0,1 тис.грн. Надіслані приписи про усунення порушень.

При перевірці магазину «Гурман» приватного підприємця Перетятка О.Г. (м. Кіровоград) встановлено, що реалізація олії торгової марки «Стожар» здійснювалась за ціною 14,10 грн. за 1 літр, з рівнем торговельної надбавки до оптово–відпускної ціни посередника 25% (завищення складає 1,14 грн. за пляшку). Олія торгової марки «Чумак» реалізовувалась за ціною 14,30 грн. за 1 літр, з рівнем торговельної надбавки до оптово–відпускної ціни посередника 26% (завищення складає 1,21 грн. за пляшку), що суперечить вимогам розпорядження голови облдержадміністрації від 18 червня 2008 року №520–р, яким передбачено граничний рівень торговельної надбавки до оптово–відпускної ціни виробника в розмірі 15%.

Під час перевірки магазину «Даіра» приватного підприємця Шамрай Д.М. (м. Кіровоград) виявлено реалізацію олії торгової марки «Стожар» за ціною 14,00 грн. за 1 літр, з рівнем торговельної надбавки до оптово–відпускної ціни посередника 24,2% (завищення складає 1,03 грн. за пляшку). Масло вершкове торгової марки «Наш молочник» реалізовувалось за ціною 13,00 грн. за 0,2 кілограма, з рівнем торговельної надбавки до фактичної відпускної ціни виробника 27,9% (завищення складає 1,32 грн. за одиницю вагою 0,2 кг), що суперечить вимогам розпорядження голови облдержадміністрації від 18 червня 2008 року №520–р, яким передбачено граничний рівень торгівельної надбавки до оптово–відпускної ціни виробника в розмірі 15%.

Перевіркою магазину «Щедра осінь» приватного підприємця
Погрібняк А.О. (м. Кіровоград) виявлено, що реалізація олії соняшникової нерафінованої та рафінованої, торгової марки«Славія», здійснювалась за цінами 10,50 грн. і 10,63 грн. за 1 літр. При цьому застосовувались торговельні надбавки відповідно 16,7% та 16,9% до ціни виробника, з перевищенням граничного рівня 15%.