весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 11 березня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/3/11/inozemnih_studentiv_kirovogradshini.htm
Іноземних студентів Кіровоградщини видворили за межі України. З метою зміцнення контролю за режимом перебування іноземних студентів та на виконання вимог керівництва Міністерства внутрішніх справ України спільно з УСБУ на території Кіровоградської області було проведено профілактичне відпрацювання навчальних закладів, що займаються набором іноземних громадян та осіб без громадянства для навчання в Україні, - повідомляє відділ зв'язків з громадськістю УМВС в Кіровоградській області.

В ході перевірок працівниками внутрішніх справ області було виявлено 6 нелегальних мігрантів, стосовно яких прийнято рішення про видворення за межі держави, серед яких 2 - колишні іноземні студенти. Стосовно однієї особи Кіровоградським окружним адміністративним судом винесено постанову про видворення за межі України у примусовому порядку. За порушення встановлених правил перебування в Україні скорочено раніше встановлений термін перебування в державі 2 іноземцям. 129 осіб, серед яких 90 іноземців притягнуто до адміністративної відповідальності за порушення законодавства про правовий статус іноземців.

Крім того, за порушення порядку працевлаштування та прийняття іноземців на навчання до відповідальності за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого статтею 204 КУпАП України притягнуто 2 особи.