весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 11 березня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/3/11/derzhzhitlokomuninspekcija_viishla_u.htm
Держжитлокомунінспекція вийшла у мережу Інтернет! Державна житлово-комунальна інспекція (Держжитлокомунінспекція) є урядовим органом, що діє у системі Мінжитлокомунгоспу, відповідальний перед Кабінетом Міністрів України, підзвітний та підконтрольний Міністрові з питань житлово-комунального господарства.

Офіційний веб-сайт Держжитлокомунінспекції на Кіровоградщині з'явився у мережі Інтернет ( дивіться тут ) та у каталозі ресурсів на порталі Р.К.С.

Основними завданнями Держжитлокомунінспекції є:
участь відповідно до компетенції у реалізації державної
політики у сфері житлово-комунального господарства;

здійснення в межах своїх повноважень державного контролю
(нагляду) за дотриманням законодавства, стандартів, нормативів,
норм, порядків і правил у сфері житлово-комунального господарства.

Державна житлово-комунальна інспекція у Кіровоградській області є захисником споживачів, і перш за все населення, перед суб'єктами господарювання, що здійснюють свою дільність у сфері житлово-комунального господарства, в отриманні якісних і в повному обсязі житлово-комунальних послуг відповідно до чинного законодавства України.

Кожного дня з 8.00 до 17.00 години (обідня перерва з 12.00 до 13.00) проводиться прийом листів, звернень та заяв громадян.

Особистий прийом громадян проводиться: начальником ДЖКІ у Кіровоградській області - 1-а і 3-я середа кожного місяця, заступником начальника ДЖКІ у Кіровоградській області - 2-й і 4-й четвер кожного місяця.