весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 11 березня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/3/11/chinovnikiv_navchatimut_ekonomiti.htm
Чиновників навчатимуть економити бюджетні кошти. Чиновників навчатимуть суворо економити бюджетні кошти, а головам сільських та селищних рад пропонують готуватися до конструктивного діалогу з керівництвом Кіровоградської області. Про це та інше йшла мова на апаратної нараді в облдержадміністрації, що відбулась у вівторок, - повідомляє сайт КОДТРК.

Проаналізувавши виконання протокольних доручень, розданих тиждень тому, голова обласної державної адміністрації Володимир Мовчан поцікавився станом справ у сільськогосподарському секторі. Виявилось, що проблем з підготовкою до весняно-польових робіт на Кіровоградщині фактично немає. Аграрії забезпечені посівним матеріалом, майже вся техніка готова до роботи та й стан озимих особливих тривог не викликає.

Така доповідь трохи заспокоїла, проте Володимир Мовчан закликав відповідальних за роботу аграрного комплексу не лише констатувати факти, а й попрацювати над перспективами розвитку цієї галузі. Адже сільське господарство, на переконання голови ОДА, не повинно нічим поступатися промисловості.

Обговорили під час наради і наслідки президентського указу про скорочення на 20% видатків на забезпечення діяльності місцевих держадміністрацій. Відтепер чиновники мають суворіше слідкувати за витратами та внести зміни у штати працівників.

З наступного тижня Володимир Мовчан розпочне чергову серію виїзних зустрічей в районах. Цього разу з головами сільських та селищних рад, аби особисто перевірити як співпрацюють структурні підрозділи облдержадміністрації з кожною територією та як на місцях виконуються його доручення.