весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 10 березня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/3/10/maizhe_na_7_milioniv_griven_popovnila.htm
Майже на 7 мільйонів гривень поповнила державний бюджет податкова Кіровоградщини. У січні - лютому 2010 року заходами податкової міліції області забезпечено надходження коштів до бюджету держави в сумі 7 мільйонів 209,2 тисяч гривень. Про це повідомляє управління податкової міліції ДПА у Кіровоградській області.

Дані надходження забезпечено за рахунок наступних заходів:

- участі у контрольно-перевірочній роботі – 1 мільйон 439,5 тисяч гривень.;
- за рахунок застосування оперативно-запобіжних заходів із скорочення податкового боргу – 2 мільйони 121,4 тисячі гривень;
- за рахунок відпрацювання суб'єктів господарювання, що мінімізують свої податкові зобов'язання та інших профілактичних заходів – 3 мільйони 648,3 тисячі гривень.

Із незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей на загальну суму 1 млн. 615,3 тис.грн., із них підакцизних товарів – на суму 118,8 тис. грн.

В ході відпрацювання фіктивних суб'єктів господарювання виявлено 4 реально існуючих підприємств, які взаємодіяли з фіктивними та за результатами їх відпрацювання донараховано до бюджету 5,8 млн. грн.

56 мільйонів 193,7 тисяч гривень, - саме така сума ПДВ, що була заявлена до відшкодування з бюджету, зацікавила співробітників податкової міліції та була відібрана для перевірки. В результаті проведених заходів податковою міліцією було виявлено 12 фактів необґрунтованих заяв та було попереджено незаконне відшкодування на загальну суму у 8 мільйонів 140,4 тисяч гривень.

Встановлена сума збитків по кримінальних справах, направлених до суду, становить 1 млн. 734,2 тис. грн., з яких 1 млн. 228,2 тис. грн. вже відшкодовано.