весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 10 березня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
Кіровоградська "Зірка" перемогла чернівецьку "Буковину". На навчально-тренувальному зборі в Нікополі кіровоградська «Зірка» з рахунком 1:0 перемогла чернівецьку «Буковину» - інформує сайт ФК "Зірка".

Суперник в звітному протистоянні добре знайомий новобранцю кіровоградської команди Андрію Драголюку, адже, прийшовши влітку минулого року з харківського «Арсеналу» до «Буковини», Андрій півроку був капітаном чернівецької команди, і от сьогодні він грав проти своєї колишньої команди. В чернівецькій «Буковині», до речі, працюють також колишні гравці кіровоградської «Зірки»: Вадим Заєць працює на посаді тренера, а Віктор Олійник – на посаді спортивного директора.

В першому таймі зустрічі кіровоградська команда мала незначну перевагу, створивши при цьому декілька можливостей для взяття воріт суперника, одну з яких новобранцю «Зірки» Олексію Городову вдалося реалізувати. Після перерви наставник «Зірки» Ігор Валентинович Жабченко провів ряд замін, давши пограти чималій кількості гравців, що внесло в гру сумбурний характер. В підсумку до завершення матчу рахунок не змінився – 1:0 на користь кіровоградців. «Гра була складною, адже грали на важкому полі. В нас чимало нових гравців, яким треба зігратися. Над цим в першу чергу працюємо», - відзначив головний тренер «Зірки» Ігор Жабченко.

Протистояння з «Буковиною» було останнім спарингом «Зірки» в Нікополі. Тепер чекаємо першого матчу весняної частини першості України серед команд першої ліги на виїзді проти овідіопольського «Дністра», який відбудеться 14 березня.