весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону весь Кіровоград - головний інформаційний ресурс регіону

Розділ: новини стисло
Дата: 10 березня 2010 року
Документ знаходиться за адресою:
http://old.kirovograd.net/shortly/2010/3/10/kalchenko_stvorennja_koaliciyi_za.htm
Кальченко: Створення коаліції за рахунок окремих депутатів – це пряме порушення Конституції! Коаліція демократичних сил розпущена незаконно. У цьому переконаний народний депутат України фракції БЮТ Валерій Кальченко.

За його словами, існує ряд нормативних документів, де абсолютно чітко сказано, що рішення про вихід з коаліції має ухвалити хоча б одна із фракцій, а його прийнято не було. І те, що сьогодні намагаються створити нову коаліцію не тільки за рахунок фракцій, а й окремих депутатів – це ніщо інше, як пряме порушення Конституції України. На це політики йдуть свідомо, адже нові вибори нікому не вигідні, адже у такому разі у блоку Литвина немає найменшого шансу потрапити до парламенту, багато голосів втратять комуністи і «регіонали»…

Валерій Михайлович також розповів, що фракція БЮТ однозначно виступає за проведення місцевих виборів найближчим часом. А для того, щоб ліквідувати певні розбіжності, нещодавно до парламенту було подано проект постанови про призначення і місцевих, і дострокових виборів міських голів на один день.

Прес-служба Кіровоградської обласної організації партії
«ВО «Батьківщина»